بلیطQR

بلیطQR

سیستم بلیط QR

این سامانه شامل یک زیر ساخت تولید و کنترل بلیت ورودی اماکن، کنترل تردد و کیف پول مبتنی بر QR-Code و NFC است. این زیر ساخت به صورت آنلاین نسبت به تولید و کنترل تردد عمل کرده و برای مراکزی که قطعی اینترنتی و یا دسترسی محدود به اینترنت دارند از نسخه های آفلاین محلی استفاده می شود و در حداقل زمان اتصال به سرور آنلاین اطلاعات همگام سازی می کنند. مباحث امنیتی دو لایه برای کلیه تراکنش های این سامانه در نظر گرفته شده است و احتمال خطا و تخلف را به حداقل ممکن رسانده است. هم اکنون چندین مرکز تفریحی و گردشی از این سامانه استفاده می نمایند.

برای اتصال به این زیر ساخت وب سرویس های مربوطه در اختیار سایر توسعه دهندگان قرار گرفته و امکان مدیریت فروش و کنترل تردد به صورت یک پارچه وجود خواهد داشت.

این محصول شامل نرم افزار موبایل خرید و کنترل ، وبسایت خرید، نرم افزار محصول کیوسک فروش، نرم افزار کامپیوتر فروش گیشه و نرم افزار پوز بانکی با همکاری شرکت به پرداخت ملت می شود.

وبسایت pay-118.ir متعلق به شرکت چشم انداز آینده پارسیان است و با هدف تسهیل و فراگیر شدن استفاده از مراکز و اماکن گردشگری، تفریحی ، تاریخی ، مذهبی و … راه اندازی شده است. این شرکت طی توافق با ارائه دهندگان خدمات فوق نسبت به فروش بلیت آنها اقدام می نماید. در کنار فروش بلیت امکان اطلاع رسانی درباره تخفیف‌های ویژه، آشنایی ابتدایی با امکانات و خدمات اماکن نیز به مشتریان ارائه می شود. هدف این وب سایت کمک به برنامه ریزی سفری جذاب و ایمن برای خانواده ها است. برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا امکان همکاری با این مجموعه از طریق راه های ارتباطی اقدام فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *